Zveme vás na silniční běžecké závody, které se konají pravidelně na jihu Brna. Závod vede po rovinaté trati, která je certifikovaná atletickým svazem pro všechny vypsané distance: 5km, 10km a 1/2 maraton.
Závodníci zde proto mohou očekávat nejen kvalitní a bezpečnou trať, ale především přesně změřené vzdálenosti a časomíru odpovídající přísným standardům. Dosažené časy budou evidovány v oficiálních atletických tabulkách a výsledky ze závodů jsou platné pro splnění limitů podmiňující účast na významných závodech.

Ať už se rozhodnete pro vzdálenost 5 km, 10 km nebo občas i 1/2 maraton, tak vždy poběžíte po kvalitním asfaltovém povrchu zaručujícím pohodlný a bezpečný běh. Díky minimu zatáček bude tempo běhu plynulé bez zpomalování, což je ideální pro skupinový běh. A co je nejlepší, závodní trať nemá vůbec žádné převýšení! Díky označeným kilometrům, je možné si rovnoměrně rozvrhnout síly a soustředit se pouze na svůj běh a podávání nejlepšího výkonu. Takže ať už jste začátečníci nebo zkušení běžci, TEST BĚH závody jsou pro vás ideálním tempovým tréninkem ve skupině, ale i závodem kde si posunete svoje osobní maxima.

Uvidíme se na startovní čáře!

Více jak 200 běžců a běžkyň si již vylepšilo svůj osobní rekord,
staň se dalším z nich ...

Traťové rekordy

Vojtěch Novák
(VSK Univerzita Brno)

0:15:18 (5 km)
leden 2023

Eliška Vlachová Hutová
(2BWINNER TEAM)

0:19:07 (5 km)
únor 2023

David Kaláb
(AC Track & Field Brno)

0:32:43 (10 km)
leden 2023

Barbora Macurová
(2BWINNER TEAM)

0:34:51 (10 km)
únor 2023

Trasa

Ať už se rozhodněš běžet 5 km, 10 km, nebo rovnou 1/2 maraton, zde si můžeš prohlédnout každý detail trasy ať víš co tě čeká ...

Naši partneři

Moc si vážíme našich partnerů a děkujeme za jejich přízeň a podporu,
bez které by spousta věcí byla mnohem složitější anebo by nebylo možné závody vůbec pořádat.

Výsledky

“The reason we race isn’t so much to beat each other, but to be with each other.” — Christopher McDougal

Kontaktujte nás

 
E-mail
 
Telefon